Vítejte na stránkách nejen o našich dětech a výletech
Líbí se ti tahle stránka?
Ano
Ne
Kemp PálavaJde o kemp v obci Nové Mlýny na Jižní Moravě.
Kemp není nijak velký, ovšem naleznete zde vše, co člověk při stanování potřebuje - sprchy s teplou vodou po celý den, umývárka, WC, restaurace, malé dětské hřiště, pískové hřiště např. na volejbal)

WC a sprchy jsou čisté a za sprchování se nic neplatí. Obojí je umístěno v novém venkovním přístřešku. Tento přístřešek je otevřený (stěny začínají pár cm nad zemí a cca po 2,5 metrech zase končí. Při chladném počasí nebo větru vám může být tedy trochu zima.

Vítr zde fouká často. Když je západní, tak směřuje od vodní soustavy Nové Mlýny, tudíž má sílu.

Kemp je velmi dobře udržovaný – čisté dětské hřiště a trávník denně zalévaný. Místo pro stan naleznete snadno, neboť je zde všude parádní rovina.

Ohýnek je možné dělat na centrálním ohništi nebo u stanu v grilu. Dřevo shánět nemusíte – ochotný majitel ho bez problémů poskytne.

Restaurace – pivko a další nápoje výborné (není problém s mírou), velký výběr cenově dostupných jídel včetně snídaní, obsluha paráda.V případě deště lze sedět na velké kryté terase.

Okolí – v bezprostřední blízkosti se nacházejí Pálavské vrchy, vinařská obec Pavlov a známé Horní a Dolní Věstonice. Jinak nedaleko Lednice, Valtice, Mikulov.

Kemp je také dobře dostupný z dálnice Brno – Bratislava (sjezd Hustopeče a odbočit na Nové Mlýny).

Koupání v kempu chybí. Vodní nádrže Nové Mlýny ke koupání vůbec vhodné nejsou. Majitel nám poradil nedalekou pískovnu a tam to jde (je tam i stánek s občerstvením). Autem je to cca 3 – 4 km.

Kemp je také vhodný pro cyklisty a okolí nabízí velké množství cyklotras.

Celkový dojem z kempu je výtečný a při cestě kolem se tam jistě ještě zastavíme

 
24.08.2008 20:05:59
anetadvorak

Líbí se Vám tyto stránky?

Nějak nemám názor. (2669 | 25%)
Ještě se zlepšete (2623 | 25%)
Ano ! (2732 | 26%)
Ne ! (2515 | 24%)
Pro zájemce o vojenskou historii
Pár fotografií z místních akcí
Budeme rádi když o nás povíte dalším. Díky moc!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one