Vítejte na stránkách nejen o našich dětech a výletech
Líbí se ti tahle stránka?
Ano
Ne
Inka Rybářová ve Svinařově


Dne 30 a 31.8.2008 pořádal Sbor dobrovolných hasičů Svinařov ve spolupráci s obcí a dalšími sponzory akci pro děti i dospělé „Rozloučení s létem“. Pro dovolenou se snad žádné z dětí naší party nezúčastnilo sobotního programu. Dospěláci však již samozřejmě nesměli chybět večer na taneční zábavě pod širým nebem.


Zato v neděli byl pro děti hlavní program, a tam již nikdo nechyběl. Do obce Svinařov zavítala v nedělní odpoledne dětem tolik známá Inka Rybářová!

No to bylo radosti a těšení!

Zpěvačku a moderátorku velmi úspěšně doplňoval klaun „Rybička“. Děti byli hned od začátku na nohou a oba protagonisté je na cca 1 hodinu 30 minut velmi výtečně bavili. Tancovalo se, cvičilo se, zpívalo se a blblo se. Také proběhla taková malinká obdoba svinařovského dětského X-faktoru.

Do soutěží a hrátek byli zapojeni i dospělí a jedné takové soutěže se zúčastnilo i silné trio z naší party – tatínek Barunky Petr, tatínek Adélky Milan a tatínek Honzíka a Šimonka Marek. Soutěžilo se v tom, kdo co nejhumorněji a nejlegračněji bude imitovat zpěv a tanec známé to skupiny „Děda Mládek Ilegal Band“. Po možná až šíleném výkonu zvítězil Milan, ale potlesk a uznání si zasloužili všichni protagonisté.

Dětem se také líbilo krátké kouzelnické vystoupení.

Zvláštní obdiv a pochvalu za výkon si jistě zasloužil jeden z mladších členů naší party – Anička. V některých chvílích se do role tanečnice a zpěvačky doslova vžívala a prostě paráda – to by jste ji museli vidět!!

Jak Inka Rybářová, tak šašek Rybička předvedli profesionální výkon. Doplnili je jejich dva další pomocníci kouzelník a zpěvačka. Na konci nesmělo chybět fotografování a rozdávání autogramů - a fronta byla opravdu velká!

Počasí také klaplo na jedničku, grilované maso a klobásky voněly daleko a pivka s dalšími nápoji bylo také dost. Prostě zase jedno z nádherně strávených odpolední a ten kdo nepřišel, může jenom litovat.

Ještě nesmíme zapomenout poděkovat všem, kteří se zasloužili o pořádání a hladký průběh této akce, zejména pak místnímu Sboru dobrovolných Hasičů Svinařov.

 

Nějaké to foto naleznete v GALERII

a zde jedno video:

Souboj tatínků

 

 


01.09.2008 19:59:39
anetadvorak

Líbí se Vám tyto stránky?

Nějak nemám názor. (2669 | 25%)
Ještě se zlepšete (2623 | 25%)
Ano ! (2732 | 26%)
Ne ! (2515 | 24%)
Pro zájemce o vojenskou historii
Pár fotografií z místních akcí
Budeme rádi když o nás povíte dalším. Díky moc!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one